GARANTİ ŞARTLARI

 

Siparişinizle isminize özel düzenlenen “Garanti Belgesi” ve faturası ile 2 (iki) yıl boyunca dilediğiniz zaman ücretsiz renk ve taş bakımı yaptırabilirsiniz.

  • Nadide Bijuteri ve Çanta’dan satın alınan ürünlerin garantisinin devam edebilmesi için üçüncü şahıs ve/veya kurumların; ürünlere herhangi bir şekilde müdahale etmemeleri, ölçü ayarlama, tamir vb. işlemler yapmamaları gerekmektedir. Belirtilen koşullara uyulmayan durumlarda ürünler garanti kapsamı dışında kalmış olur.
  • Ürünün yanlış kullanımından dolayı veya kaza sonucu kırılması, zarar görmesi durumlarında ürün garanti kapsamı dışında kalır.
  • Olası taş düşme durumlarında ürün incelemeye alınır, üretim kaynaklı sorun tespit edilirse garanti kapsamında ürüne taş takılır. Herhangi bir ezilme, kırılma vb. tespit edilirse ürün garanti kapsamı dışında kalır ancak müşteri memnuniyeti gereği ürünün tamiri -mümkünse- yapılacak inceleme sonucu tarafınıza bildirilen tutar karşılığında gerçekleştirilir.
  • Darbe sonucu kopan kırılan ya da hasar gören kolyelerin zincirleri garanti kapsamı dışındadır.
  • Garanti süresi bitmiş ürünlere Mia Vento bakım birimi tarafından ücretli bakım yaptırılabilir. Bakım ücreti ürün incelemesi sonucunda tarafınıza bildirilir.
  • Garanti işlemlerinizin hızlı ve aksamadan işlemesi için fatura ve garanti belgelerinizi lütfen saklayınız.
  • Garanti kapsamındaki ya da ücretli bakım nitelikli tüm işlemlerde kargo masrafları alıcı tarafından karşılanır.

Bir Türkiye markası olan Nadide Bijuteri ve Çanta‘nın ürünlerini size gönderilen “Kullanım Önerileri Kılavuzu“ndaki bilgileri dikkate alarak uzun süre aynı şıklıkta kullanabilirsiniz.

Nadide Bijuteri ve Çanta’dan satın alacağınız ürünlerin fotoğraflarından çok daha güzel olduklarını, siparişinizi teslim aldığınızda siz de göreceksiniz ve size sunulan 2 (iki) yıl garanti güvencesiyle Nadide Bijuteri ve Çanta Gümüş Tasarım ürünlerini gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.