Bijuteri

Burçlar ve Bijuteri Seçimi

Hepimiz, takıların çeşitli vesilelerle hediye vermek için harika bir ürün olduğu gerçeğini kabul ediyoruz. Ancak çoğu zaman ne tür bir takı hediye edeceğimizden emin değiliz. Bu duygu size oldukça tanıdık gelmiyor mu? Peki, burçlara göre takı hediye etmeye ne dersiniz? Takı hediye fikrinizin lehinize çalışacağını ve hediye ettiğiniz kişiden oldukça iyi puan alacağınızı garanti ediyoruz… 

Koç Burcu Takıları

Koçların kendi alanlarında öncü oldukları bilinmektedir ve bu nedenle yapacakları her şeyde bir etki yaratmayı severler. Takı seçimlerinde de etki yaratma arayışındalardır. Yüksek enerjileri ve coşkuları seçtikleri takılara yansır ve genellikle sivri ve açısal şekillere yönelirler. Koç, moda takı trendlerini takip eder ve stil seçimleri söz konusu olduğunda genellikle önde burçlardan biridir. Herkes Kırmızıyı Koç kadar mükemmel bir şekilde taşıyamaz bu yüzden gümüş başta olmak üzere yakut ve mercan takmalılar. Koç burçları için takıda sınır yoktur ve bu yüzden Koç arkadaşınıza maksimalist takılar hediye edin ve kesinlikle bu onun yüzünü aydınlatacaktır.

Boğa Burcu Takıları

Boğa doğada pratiktir, ancak kendilerine düşkündürler ve hayattaki materyalist şeylere bağlıdırlar. Her zaman modaya uygun mücevherlere giderler ve klasik eşyalarla kombinlerler. Bunlar aşırılık yanlısı ve hassas takılardan cesur olanlara kadar geniş bir aralıkta seçim yapabilirler. Boğa bir toprak burcudur ve bu nedenle topaz veya kehribar olsun sarı bir renkte taşlar takılarında olmalıdır. Takı altın, gümüş veya bakır olarak seçilebilir. 

İkizler Burcu Takıları

İkizler canlı bir kişiliğe sahiptir ve daha genç görünmelerini sağlayan takılara yönelirler. Genellikle kelebekler ve yıldızlar gibi hassas tasarımlara hayran kalırlar. Temel olarak, ilginç, renkli ve parıldayan her şeyi severler. İkizler esprili ve iletişimseldir ve takılarıyla dailetişim kurmayı sever. Bir İkizler burcu insanına hediye alacaksanız bir kereden fazla kullanabileceği bir takı hediye edin. Mor, İkizler için şanslı bir renktir ve gümüşle oyulmuş ametist taşı olan takılar kendisine huzur, mutlulukve şans getirecektir.

Yengeç Burcu Takıları

Yengeç insanına takı hediye ederken aklınızdaki bütçeyi unutun! Onlar her zaman son derece duygusal insanlardır. Yengeçler genellikle duygularıyla hareket eden insanlardır. Hediyenizin iyi düşünülmüş ve arkasında duygusal bir neden olduğundan emin olun. Sizden gelecek takı hediyesini sonsuza dek değerlendireceklerdir. Yengeç arkadaşınıza hediye vermek için zümrüt ve aytaşı kolye ve yüzükleri tercih edin…

Aslan Burcu Takıları

Aslanlar dikkat çekmeyi severler ve her zaman cesur takıları veya özel parçalar ararlar. Aslan bir arkadaşınıza ya da ailenizden birine hediye alacaksanız önceliğiniz bu büyük altın yürekli insanlara en az onlar kadar değerli takılar hediye edin. 

Başak Burcu Takıları

Başak doğada titizdir ve neredeyse her şeyin ayrıntılarını fark eder. Onlarınki mütevazı bir işaret ve basit ve narin takıları severler. Asla aşırı pahalı takılara gitmezler ve çok ince bir zevke sahiptirler. Bir Başak’tan olumlu not almak istiyorsanız minimalist takılar hediye edin.Başak bir aşırılık yanlısıdır ve grilerde yaşamaz, bu nedenle hediye seçiminizde beyaz zarif bir inci veya siyah olarak tasarlanmış oksitlenmiş takılar mükemmeldir.

Terazi Burcu Takıları

Teraziler güvenilirdir ve başkalarından kolayca etkilenir. Onlarda neyin iyi göründüğünü iyi bilirler ve karmaşık olmayan takıları seçerler. Girişkenler ve genellikle çok çeşitli takı koleksiyonlarına sahiptirler. İşaretin tasvir ettiği gibi, terazileri nasıl dengeleyeceğini bilir ve böylece mücevher takmaya da çok dengeli bir tavır sergilerler. Bu yüzden duruma göre takı seçiyorlar. Kalbini kazanmak için Topaz veya akuamarin gibi değerli taşlardan oluşan bir terazi takı hediye edin..

Akrep Burcu Takıları

Akrepler çok yönlüdür ve gerçek duygularını dünyadan gizler. Kendi kozalarındalar ve gerçek benliklerini insanlara zorlukla gösterirler. Bir Akrep için takı satın alırken, aşırıya kaçmayın. Onlara topaz, turmalin ve opal taşlarının olduğu takılar hediye edebilirsiniz.

Yay Burcu Takıları

Çok sayıda yayı, neşeli ve hayata karşı “iyimser” tavırlarından fark edeceksiniz. Mavi Yayların rengidir ve bu nedenle safir ve turkuaz içeren takılar tercih etmelidir.

 Oğlak Burcu Takıları

Oğlaklar oldukça hırslıdır ve genellikle üst düzey mücevher parçaları için gidin ve mücevherleri yatırım amaçlı olarak görün. Hayata pragmatik bir yaklaşımları var, bu nedenle stilden daha fazlası mücevherleri bir varlık olarak görüyorlar. Her zaman yüksek kalite ve işçiliğe odaklanacaklar.

Oğlaklar hayattaki materyalist şeylere eğilimlidir, bu yüzden onlara bir parça şık takı hediye ettiğinizden emin olun, ancak bir bütçeniz varsa, bir dünya işareti olduğu ve doğaya yakın her şeyi sevdiği için deri bileklikleri tercih edin. Onların şanslı taşı lal taşıdır. Ayrıca Mavi Topaz, Lapis ve Onyx gibi değerli taşları da severler.

Kova Burcu Takıları

Kova gerçek insancıllardır… Orijinaldir ve bir şeyler icat etmeyi severler. Özellikleri takı seçeneklerine de yansır. Ya onları öne çıkaracak takılar takacaklar ya da hiç… Onlara çevre dostu mücevher hediye edin ve mutlulukları sınır tanımayacaktır. Bir Kova’ya ametist, akik, opal gibi taşların yer aldığı takılardan hediye edin.

Balık Burcu Takı

Balıklar özverilidir ve dünyevi değil insanlar değillerdir. Aynı zamanda kolayca yönetilirler. Bir moda trendinden diğerine kusursuz bir şekilde hareket ederler. Oldukça karamsar; bu nedenle, hangi takıları gerçekten seveceklerini tahmin edemezsiniz. Bu yüzden onlara zamansız takılar hediye edin. Ametist, akuamarin, kantaşı, yeşim, kaya kristali ve safir Balık burcunun taşlarıdır ve onların bulunduğu takı seçimleri Balık burcu insanını çok mutlu edecektir.