Nadide Çanta ve Bijuteri'ye Hoş Geldiniz

Hakkımızda

Hikayemiz, Türkiye’de bijuteri ve çanta konusunda görmek istedikleri değişikliği yaratmak için bir grup insanla başlamaktadır. Nadide Çanta ve Bijuteri olarak 2010 yılında Gaziantep’te çıktığımız yolculuğumuz gelişen teknoloji ile birlikte e-ticarete dönüştü.  Gaziantep’te 2 şubemizde aktif hizmet vermekteyiz ve şimdi de Türkiye geneline hitap eden bir e-ticaret sitesiyiz. Dünya markaları United Colors of Benetton’dan, U.S. POLO ASSN’a, Matmazel’den Matthew Cox’a, Grande’den, David Jones’a birçok ünlü çanta markası ile birlikte çalışıyoruz. Bijuteri alanında da yüzük, bilezik başta olmak üzere her türlü aksesuarları kolaylıkla sitemizden bulabilir, özel koleksiyon ürünlerimize göz atabilirsiniz.

Özel Ürünler

Bizim için Nadide Çanta ve Bijuteri sadece bir iş değildir; maceracı yönümüzü yeniden keşfedebileceğimiz, dünyayı görebildiğimiz ve hepsini paylaşabileceğimiz bir fikirdir. Bu gizli yaratıcı enerji kaynağından faydalanmak ve ürünler, fikirler ve kendimiz olarak paylaşmak için ilham verici tasarımlar ve yaratıcı işler bulmak önceliğimizdir.

Her Zaman Dünya Markaları İle Buluşturuyoruz

Dünyanın her yerinden, dikkatli ve kapsamlı bir şekilde arayarak yeni tasarımlar, moda trendleri bulmaya çalışıyoruz. Bu da dünya markalarını Türk kadınlarının ayağına getirme onurunu bizlere yaşatıyor.

Fiyat ve Yüksek Kalite

Yüksek fiyat, özellikle ürün veya hizmet satın almadan önce kontrol edilebilen arama özelliklerinden yoksun olduğunda, genellikle bir kalite işareti olarak alınır. Ürünü her zaman istenen kalitede çekici tutmak için müşterilerimize her ürünü ulaştırırken düşük kar oranlarında tutmaya çalışıyoruz.

Yayılan Bir Aşk

Bir kadının bir aksesuarı tanıması ve hatta kullanmadan önce ona aşık olması gerektiğini düşünüyoruz. Bu yüzden Nadide Çanta ve Bijuteri olarak ürünlerimizin her zaman kalitesinden, çeşitliliğinden ve görünümünün güzelliğinden eminiz ve kefiliz. İşte bu yüzden kaliteli ürünlerimizi Türkiye genelinde müşterilerimize, memnuniyetlerini de ön planda tutmak üzere kurduğumuz e-ticaret sitemiz üzerinden ulaştırıyoruz. Kadınlar için Gaziantep’ten Türkiye’ye yayılan bir aşk olmayı hedefledik, bu hedefe ilerliyoruz…

Binlerce Özel Ürün

Nadide Çanta ve Bijuteri sitemizde göreceğiniz yüzlerce ürün arasında mutlaka size hitap edecek bir ürün mutlaka vardır. Arayın, seçin, karar verin, test edin, kabul edin ve onaylayın… Tüm dünyada olan ve bizim de gururla sattığımız ürünleri müşterilerimizle buluşturuyoruz.

Neden Biz?

Nadide Çanta ve Bijuteri olarak enerji ile inandığımız bir şeye rehberlik ederek, müşterilerimize daha kısa zamanda ve mümkün olduğunca hızlı bir şekilde en iyisini ve en kalitelisini elde edeceğinize söz veriyoruz.

Birinci Sınıf Müşteri Hizmetleri

Bir takı firmasından takı satın alırken, sayfada belirtilen ayrıntılara rağmen tüketicilerin her zaman soruları var. Ve biz bunun bilincindeyiz. Müşterilerin, takılar bir lüks olduğu için satın alımları konusunda güvende hissetmek istediklerini biliyoruz. Bunun, bizzat sohbet ettiklerinde daha rahat hissettiklerinin de farkındayız. Çoğu çevrimiçi takı web sitesi canlı destek sağlamaz. Nadide Çanta ve Bijuteri canlı destek vererek bu sektörde büyük bir fark yaratmaktadır.

Bu nedenle, ilk önce, müşterilerimizin yapmaları gereken eylem sayısını en aza indirerek ve her zaman kullanılabilir olmayı sağlayarak bize ulaşmalarını kolaylaştırdık. Amacımız, kolay alışveriş yapılan bir web sitesi ile birlikte, net ve akıcı iletişim becerilerine sahip satış ekibimiz ile, mağazamızdaki ürünlerin yanı sıra sağladığımız hizmetlerin bilgisini aktarıyoruz.  Aidiyet duygusu bizim için her zaman önemlidir. Bu yüzden sizden gelen geri bildirimleri, öneri ve isteklerinizi dinliyor, kendimizi ona göre yönlendiriyoruz.  Bizi her zaman arayabilir, sorularınıza cevap bulabilir, satış sonrası hizmetleri tercih edebilirsiniz. Nadide Çanta ve Bijuteri, müşteri temsilcilerimiz size yardımcı olmaktan mutluluk duyarlar.